Çift Açılım Pivot Pencereler

Çift Açılım Pivot Çatı Pencereleri ; Yıllardır bu alanda üretim yapmakta olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sizlerin sahip olduğu alanlara özel birbirinden farklı seçenek yeni ürün kataloğumuzda yerini almaktadır. Teras ve çatı katı pencere modelleri kullanışlı tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Daha ferah bir alan için birbirinden farklı büyüklerden oluşan, farklı açılıp kapanma özelliğine sahip modeller yer almaktadır. Yılın her mevsimi sizlere kaliteli ve sorunsuz bir kullanım imkanı sunmakta olan fakro çatı pencereleri ısı geçişlerini tamamen engellemekte ve kolay ısınma kolaylığını da beraberinde getirmektedir.

Fakro Çatı Penceresine Kurulumu;

Çift açılım pivot pencere için hazırlanan montaj ve uygulama şeması;

ŞEMA İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

1.Çift Açılım ve Pivot Fakro Çatı Penceresi; Ahşap 2 kat korucu vernik vardır.

 

  • Fakro çift açılımlı pencereleri dışa doğu açılma sistemi pencereye yaklaşmayı kolaylaştırmakta ve dış alanın geniş ve rahat bir şekilde görünür.
  • Akılcı bir donanım sistemi kullanılan pencerelerde, pencere açık olduğu zaman erişilebilir olan çerçevenin ortasındaki preselect kayar anahtar sayesinde açılma yöntemleri arasında kolayca geçiş yapma imkanı vardır.
  • Pencere kanadının altında bulunan kol sayesinde iki taraflı açılımı da kolaydır.
  • Tavan yüksekliğinin hiçbir önemi yoktur. Kolun uzunluğu ve kısalığı ayarlanarak her şekilde kullanılır.
  • Manüel kullanım olarak takılan pencere sistemine isteğe bağlı olarak sonradan da elektrikli kullanma özelliği eklenebilmektedir.

 

Fakro firmasının özel olarak seçtiği kaliteli birinci sınıf çam ağacı ve kereste laminasyon tekniğiyle yaptığı cam sistemleri çatı pencereleri her türlü dış müdahaleye karşı dayanıklılık özelliği gösterir. Tüm ahşap malzemeler çift vakum tekniğinden geçtikten sonra üzerilerine üç kat vernik işlemi uygulanır. Bu işlemden sonra son derece estetik bir görünüm kazan pencereye ek olarak bir dekoratif işlem uygulamaya gerek kalmaz. Fakro çift açılımlı çatı pencereleri sistemlerinde V40P ventilasyon sistemi uygulamaktadır. Bu sistem hava giriş ve çıkışı sirkülasyonunu daha rahat yapmasına yardımcı olmaktadır. Böylece odada ki hava sürekli olarak temiz kalacak ve karbon miktarı en az seviyelere inecektir. Buğulanma riskini de en aza indirme özelliği sayesinde her evde kullanılması gereken özel bir sistemdir.

Cift_Acilim_Ve_Pivot_Pencereler_Teknik_aciklama

Pencere kanadının altına konumlandırılmış olan kol sayesinde kolay kullanım. Pencere kolu iki aşamalı mikro havalandırma ile donatılmıştır.

Çift Açılım ve Pivot Fakro Çatı Penceresi Mevcut Ölçüleri

Model
FPU-V U3 penceresi V40P otomatik havalandırma sistemi ile donatılmış olup, bu sistem odaya optimum miktarda hava girişini sağlamaktadır. V40P otomatik hava girişi tavan arasında sağlıklı bir mikro iklim sağlayarak enerji tasarrufu yapmaktadır.

Çift Açılım Pivot Pencereler Uygulama Resim Örnekleri

Cift_Acilim_Ve_Pivot_Pencereler_Uygulama_Resimi

Cift_Acilim_Ve_Pivot_Pencereler_Uygulanmis_Resmi

Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 398 27 48

Bir cevap yazın