pivot çatı penceresi

Çift Açılım Pivot Pencereler

Pencereyi sağlamlaştıran topSafe sistemi, açma girişiminde dirençli olmasını sağlar. TopSafe sistemi en iyi fakro çatı pencerelerini Avrupa anti hırsızlık sınıfı standartlarına taşır. Yıllardır bu alanda üretim yapmakta olan firmamızdan çatı pencerelerinin montajı ve ürünleri hakkında yardım alabilirsiniz. Sizlerin sahip olduğu alanlara özel birbirinden farklı seçenek yeni ürün kataloğumuzda yerini almaktadır. Teras ve çatı katı pencere modelleri kullanışlı tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Daha ferah bir alan için birbirinden farklı büyüklerden oluşan, farklı açılıp kapanma özelliğine sahip modeller yer almaktadır. Yılın her mevsimi sizlere kaliteli ve sorunsuz bir kullanım imkanı sunmakta olan fakro çatı pencereleri ısı geçişlerini tamamen engellemekte ve kolay ısınma kolaylığını da beraberinde getirmektedir.

1.Çift Açılım ve Pivot Fakro Çatı Penceresi; Ahşap 2 kat korucu vernik vardır.

çatı penceresi

çatı penceresi

Çift Açılım Pivot Çatı Penceresi Montajı

Çatı İçin Çift Açılımlı Pivot Çatı Penceresi Seçimi Nasıl Yapılır?

Fakro çift açılımlı pencereleri dışa doğu açılma sistemi pencereye yaklaşmayı kolaylaştırmakta ve dış alanın geniş ve rahat bir şekilde görünür. Akılcı bir donanım sistemi kullanılan pencerelerde, pencere açık olduğu zaman erişilebilir olan çerçevenin ortasındaki preselect kayar anahtar sayesinde açılma yöntemleri arasında kolayca geçiş yapma imkanı vardır. Pencere kanadının altında bulunan kol sayesinde iki taraflı açılımı da kolaydır. Tavan yüksekliğinin hiçbir önemi yoktur. Kolun uzunluğu ve kısalığı ayarlanarak her şekilde kullanılır. Manüel kullanım olarak takılan pencere sistemine isteğe bağlı olarak sonradan da elektrikli kullanma özelliği eklenebilmektedir.

çift açılımlı pivot çatı penceresi modelleri

çift açılımlı pivot çatı penceresi modeli

Çift Açılımlı Pivot Çatı Penceresi Nedir

Fakro firmasının özel olarak seçtiği kaliteli birinci sınıf çam ağacı ve kereste laminasyon tekniğiyle yaptığı cam sistemleri çatı pencereleri her türlü dış müdahaleye karşı dayanıklılık özelliği gösterir. Tüm ahşap malzemeler çift vakum tekniğinden geçtikten sonra üzerilerine üç kat vernik işlemi uygulanır. Bu işlemden sonra son derece estetik bir görünüm kazan pencereye ek olarak bir dekoratif işlem uygulamaya gerek kalmaz. Fakro çift açılımlı çatı pencereleri sistemlerinde V40P ventilasyon sistemi uygulamaktadır. Bu sistem hava giriş ve çıkışı sirkülasyonunu daha rahat yapmasına yardımcı olmaktadır. Böylece odada ki hava sürekli olarak temiz kalacak ve karbon miktarı en az seviyelere inecektir. Buğulanma riskini de en aza indirme özelliği sayesinde her evde kullanılması gereken özel bir sistemdir.

fakro çift açılımlı pivot çatı penceresi ölçüsü

çift açılımlı pivot çatı penceresi ölçüleri

Pencere kanadının altına konumlandırılmış olan kol sayesinde kolay kullanım. Pencere kolu iki aşamalı mikro havalandırma ile donatılmıştır.

Çift Açılımlı Pivot Çatı Penceresi Ölçüleri

Model

fakro çift açılımlı pivot çatı penceresi

Çift Açılım Pivot Çatı Penceresi Çatı İle Uyumu Nasıl Olmalıdır?

  • FPU-V U3 penceresi V40P otomatik havalandırma sistemi ile donatılmış olup, bu sistem odaya optimum miktarda hava girişini sağlamaktadır. V40P otomatik hava girişi tavan arasında sağlıklı bir mikro iklim sağlayarak enerji tasarrufu yapmaktadır.

Çift Açılım Pivot Çatı Penceresi Uygulaması

çift açılımlı pivot çatı penceresi tamir fiyatları

çift açılımlı pivot çatı penceresi tamiri

teras çift açılımlı pivot çatı pencereleri

teras çift açılımlı pivot çatı penceresi

Daha fazla bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın