Çift Açılımlı ve Pivot Çatı Pencereleri

Çatı sistemleri ile pencere sistemlerinin harmanlandığı çatı penceresi çatıya acil çıkış ihtiyacı ve duman tahliye için tercih edilmekteydi. Son yıllarda modern mimari yapıların yaratıcı fikirleri de ön plana çıkardığı günümüzde evleriniz için çatıları yaşam alanına birbirinden farklı pencere modelleriyle dönüştürme imkanı bulunuyor. Enerji sistemlerinde de tasarruf yoluna gitmenin en kolay ve zahmetsiz yolu olarak da tercih edilen fakro çatı penceresi doğal aydınlatma denildiğinde yapıları doğrudan gün ışığı ile maksimum düzeyde ışıkla buluşturabilmektedir. Birinci çift açılım ve pivot fakro çatı penceresi ve ahşap 2 kat korucu ve vernikleri vardır.

Cift_Acilim_Ve_Pivot_Pencereler-845x400

Çift Açılımlı ve Pivot Çatı Pencereleri Nasıl Hazırlanır

Uygulaması mümkün olan her yapı için tercih edebileceğiniz pencereler havalandırma başta olma üzere, doğal aydınlatma, manzara seyri, duman tahliye, çatıya acil çıkış gibi ihtiyaçlar için yapılabilmektedir.

Cift_Acilim_Ve_Pivot_Pencereler_Beyaz-845x400

Çift Açılımlı ve Pivot Çatı Pencereleri Tercihi Nasıl Olmalı?

Her ihtiyaca uygun bir çatı penceresi bulmanız mümkündür. Ev ve iş yerlerinde büyük bir aydınlatma imkanı sağlayacak olanaklarda enerji tasarrufu uzun vadede bütçenize olumlu etkileriyle yansıyacak. Fakro çatı pencereleri en akılcı çözümler olarak tüm ihtiyacınızı da karşılamanıza yetecek.

Cift_Acilim_Ve_Pivot_Pencereler

Bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın