Çift Açılımlı ve Pivot Çatı Pencereleri

Çift Açılımlı ve Pivot Çatı PencereleriÇatı sistemleri ile pencere sistemlerinin harmanlandığı çatı penceresi çatıya acil çıkış ihtiyacı ve duman tahliye için tercih edilmekteydi. Son yıllarda modern mimari yapıların yaratıcı fikirleri de ön plana çıkardığı günümüzde evleriniz için çatıları yaşam alanına birbirinden farklı pencere modelleriyle dönüştürme imkanı bulunuyor. Enerji sistemlerinde de tasarruf yoluna gitmenin en kolay ve zahmetsiz yolu olarak da tercih edilen fakro çatı penceresi doğal aydınlatma denildiğinde yapıları doğrudan gün ışığı ile maksimum düzeyde ışıkla buluşturabilmektedir.

Birinci çift açılım ve pivot fakro çatı penceresi ve ahşap 2 kat korucu ve verniklidir.

Cift_Acilim_Ve_Pivot_Pencereler-845x400

 

Uygulaması mümkün olan her yapı için tercih edebileceğiniz pencereler havalandırma başta olma üzere, doğal aydınlatma, manzara seyri, duman tahliye, çatıya acil çıkış gibi ihtiyaçlar için yapılabilmektedir. 

Cift_Acilim_Ve_Pivot_Pencereler_Beyaz-845x400

Her ihtiyaca uygun bir çatı penceresi bulmanız mümkündür. Ev ve iş yerlerinde büyük bir aydınlatma imkanı sağlayacak olanaklarda enerji tasarrufu uzun vadede bütçenize olumlu etkileriyle yansıyacak. Fakro çatı pencereleri en akılcı çözümler olarak tüm ihtiyacınızı da karşılamanıza yetecek.Cift_Acilim_Ve_Pivot_Pencereler

Bu Çatı Penceresi Hakkında Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 498 89 81 — 0216 398 27 48

Bir cevap yazın