electro pivot çatı penceresi

Electro Pivot Fakro Çatı Penceresi

Fakro çatı penceresi, 12 ülkede fabrikası ile çatı pencere sistemlerinde öncü firmadır. Fakro yenilikler dünyası – Fakro’nun benzersiz çözümlerini keşfedin. Bütçe dostu fakro çatı penceresi ürünleri siz değerli müşterilerimiz için tavan penceresi, balkon pencere modeli ve teras penceresi şeklinde çok özel ürün seçeneklerinden oluşmakta. Ek parça gerekmeksizin kullanışa oldukça kolay Fakro wi-fi Çatı Penceresi. Çatı pencerenizi akıllı telefonunuzla kullanmanın en kolay yolu Fakro wi-fi. Tekli ve ikili açılıp kapanabilme özellikleri ile istediğiniz yönde bir seçim yapabilirsiniz. İsterseniz özellikle teraslı çatı katlarında sıklıkla tercih edilmekte olan sürgülü fakro çatı penceresi ile ilgili modellerini tercih ederek şık ve kullanışlı bir pencereye sizlerde sahip olabilirsiniz.

çatı penceresi detayları

çatı penceresi detayı

Electro Pivot Fakro Çatı Penceresi Nedir

Yerinizden kalkmadan uzaktan kumanda ile pencereyi ve aksesuarlarını rahatça kullanabilme imkanı sunmaktadır. Manüel olarak yapılan her şey bir kumanda tuşuna dokunularak yapılmanın ayrıcalığı en büyük keyiflerden biridir. Hava sıcaklığında kolayca açabilir veya olumsuz bir durumda kolayca pencereyi kapatabilirsiniz. Elektrik kesintilerinde kendi şarj özelliği devreye girer ve açılıp kapanmada herhangi bir kısıtlanma yaşanmaz. Uzun süreli elektrik kesintilerinde ise el ile açıp kapatma imkanı bulunmaktadır.

Electro Pivot Fakro Çatı Penceresi Açık Meşe Pencere

en iyi electro pivot fakro çatı pencereleri

en iyi electro pivot fakro çatı penceresi

Electro Pivot Fakro Çatı Penceresi Poliüretan Kaplı Beyaz Pencere

fakro electro pivot fakro çatı penceresi perdesi

electro pivot fakro çatı penceresi perde

Electro Pivot Fakro Çatı Penceresi Teras Katı İle Uyumu Nasıl Olmalıdır?

Özellikle evde olmadığınızda ve yağmur yağması durumunda suyu algılayan sistem kendini otomatik olarak kapatacak ve evin su almasına karşı koruma sağlayacaktır. Pencere sisteminin ve elektrikli aksesuarlarının kolayca takılması ve 230V şehir elektrik şebekesine bağlanması çabuk ve zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Fakro elektro pivot çatı pencereleri 180 derece pencere kanadının dönebilmesi sayesinde kolayca temizlenmektedir.

fakro electro pivot fakro çatı penceresi montaj fiyatı

electro pivot fakro çatı penceresi montajı

Electro Pivot Fakro Çatı Penceresi Tercihi Nasıl Olmalı?

Elinizin ulaşmadığı hiçbir yer kalmamaktır. Cam yüzeyinin genişliği maksimum seviyelere çıkartılarak gün ışığından yararlanma oranı fazla bir hale getirilmiştir. Birinci sınıf ahşap malzeme kullanılarak üretilen elektro pivot çatı pencereleri üzerine atılan üç kat vernik sayesinde daha güzel bir görüntü yakalanmış ve ekstradan bir dekorasyona gerek kalmamıştır.

fakreo electro pivot fakro çatı penceresi modeli

electro pivot fakro çatı penceresi modelleri

fakro teras electro pivot fakro çatı penceresi

teras electro pivot fakro çatı penceresi

fakro electro pivot fakro çatı penceresi ölçüleri

electro pivot fakro çatı penceresi ölçüleri

Electro Pivot Çatı Penceresi FTP-V U3 Electro Uygulama Resmi

fakro electro pivot fakro çatı penceresi çeşit modelleri

electro pivot fakro çatı penceresi çeşitleri

fakro electro pivot fakro çatı penceresi kullanımı

electro pivot fakro çatı penceresi nasıl kurulur

Electro Pivot Fakro Çatı Penceresi Seçimi Nasıl Yapılır?

  • Pencere sistemi için özel olarak tasarlanan yalıtım malzemesi özelliği ile odalar daha sıcak bir hale gelmektedir. Kesinlikle hava geçişine müsaade etmeyen pencere sistemi güzel bir görüntünün yanında cebinizi de koruyacak. Piyasa satış fiyatlarının altında bir fiyat seçeneği sunan firmamız, gerekli ölçüleri aldıktan sonra birkaç gün içinde çatı penceresi ürünleriniz teslim etmektedir.

Bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın