Electro Pivot Fakro Çatı Penceresi

Electro Pivot Fakro Çatı PenceresiBütçe dostu çatı penceresi ürünlerimiz siz değerli müşterilerimiz için tavan penceresi, balkon pencere modeli ve teras penceresi şeklinde çok özel ürün seçeneklerinden oluşmaktadır. Tekli ve ikili açılıp kapanabilme özellikleri ile istediğiniz yönde bir seçim yapabilirsiniz. İsterseniz özellikle teraslı çatı katlarında sıklıkla tercih edilmekte olan sürgülü fakro çatı penceresi ile ilgili modellerini tercih ederek şık ve kullanışlı bir pencereye sizlerde sahip olabilirsiniz.

Electro Pivot Fakro Çatı Penceresi, 2 farklı renk 1 seçeneği mevcuttur.

  • Ftp – v u3 Elektro pencere açık renkte meşe İskandinav çamı
  • Ftv- v u3 elektro ahşap pencere sistemi poliüretan beyaz kaplama

Yerinizden kalkmadan uzaktan kumanda ile pencereyi ve aksesuarlarını rahatça kullanabilme imkanı sunmaktadır. Manüel olarak yapılan her şey bir kumanda tuşuna dokunularak yapılmanın ayrıcalığı en büyük keyiflerden biridir. Hava sıcaklığında kolayca açabilir veya olumsuz bir durumda kolayca pencereyi kapatabilirsiniz. Elektrik kesintilerinde kendi şarj özelliği devreye girer ve açılıp kapanmada herhangi bir kısıtlanma yaşanmaz. Uzun süreli elektrik kesintilerinde ise el ile açıp kapatma imkanı bulunmaktadır.

Electro Pivot Cati Penceresi FTP-V U3 electro ( Açık Meşe )
Electro Pivot Fakro Çatı Penceresi
Electro Pivot Cati Penceresi FTP-V U3 electro ( Poliratan Kaplı Beyaz )
Beyaz_Electro_Pivot_Cati_Penceresi_FTU-V_U3_electro
Özellikle evde olmadığınızda ve yağmur yağması durumunda suyu algılayan sistem kendini otomatik olarak kapatacak ve evin su almasına karşı koruma sağlayacaktır. Pencere sisteminin ve elektrikli aksesuarlarının kolayca takılması ve 230V şehir elektrik şebekesine bağlanması çabuk ve zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Fakro elektro pivot çatı pencereleri 180 derece pencere kanadının dönebilmesi sayesinde kolayca temizlenmektedir.

electro-pivot-fakro-cati-penceresi-modelleri

Elinizin ulaşmadığı hiçbir yer kalmamaktır. Cam yüzeyinin genişliği maksimum seviyelere çıkartılarak gün ışığından yararlanma oranı fazla bir hale getirilmiştir. Birinci sınıf ahşap malzeme kullanılarak üretilen elektro pivot çatı pencereleri üzerine atılan üç kat vernik sayesinde daha güzel bir görüntü yakalanmış ve ekstradan bir dekorasyona gerek kalmamıştır.

Beyaz_Electro_Pivot_Cati_Penceresi_FTP-V_U3_electro
Electro_Pivot_Cati_Penceresi_FTP-V_U3_electro1
Electro_Pivot_Cati_Penceresi_Teknik_Aciklama
Model

Electro Pivot Cati Penceresi FTP-V U3 electro ( Poliratan Kaplı Beyaz ) Uygulama Resimi
Beyaz_Uygulama_Electro_Pivot_Cati_Penceresi_FTP-V_U3_electro
Electro Pivot Cati Penceresi FTP-V U3 electro ( Açık Meşe ) Uygulama Resimi
Electro Pivot Cati Penceresi
Pencere sistemi için özel olarak tasarlanan yalıtım malzemesi özelliği ile odalar daha sıcak bir hale gelmektedir. Kesinlikle hava geçişine müsaade etmeyen pencere sistemi güzel bir görüntünün yanında cebinizi de koruyacak. Piyasa satış fiyatlarının altında bir fiyat seçeneği sunan firmamız, gerekli ölçüleri aldıktan sonra birkaç gün içinde çatı penceresi ürünleriniz teslim etmektedir.

Bu Çatı Penceresi Hakkında Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 498 89 81 — 0216 398 27 48

 

Bir cevap yazın