balkon tipi çatı penceresi

Fakro Balkon Tipi Çatı Penceresi

Balkon çatı pencereleri standardın dışında boyutlar sizlere panoramik manzara sunar. Çatı pencere türleri ve aksesuarları için daha fazla bilgi. Güneş ışığından yüksek seviyede yararlanabilmek adına sizler için özel olarak geliştirilmiş fakro çatı penceresi ürünlerimizden yaralanabilirsiniz. Sadece doğru bir çatı penceresi seçimi yaparak sizlerde karanlık ve dar görünümlü alanları bir anda aydınlık ve ferah mekanlara dönüştürebilirsiniz. Siyah beyaz, krem ve ahşap renklerinden oluşan çok çeşitli renk olanakları ile ev dekorasyonlarına uygun bir görüntüyü ortaya çıkartabilirsiniz.

Çatı katı Balkon Modeli Olan Çatı Penceresi

çatı penceresi

çatı penceresi detayı

Fakro Balkon Tipi Çatı Penceresi Montajı

Fakro Balkon Tipi Çatı Penceresi Nedir

Fakro balkon tipi çatı pencereleri firma tarafından özel olarak seçilmiş birinci kalitede çam ile kereste laminasyon teknikleri ile en son teknolojinin kullanıldığı fakro çatı pencereleri son derece dayanıklı bir üründür. Bu kusursuz güzelliği ve kaliteyi tamamlamak için ise ahşap bileşenlere çift vakum koruma işlemi uygulandıktan sonra 3 kat da vernik atılmaktadır. Bu vernikten sonra hiçbir dekorasyon malzemesine gerek yoktur. Otomatik hava girişi tüm FTS-V ile FPP pencerelerinde mevcuttur. Odadaki ısı dengesini yıl boyunca koruyarak oda içerisindeki karbon miktarını en aza indirmektedir. Ayrıca cam yüzeyinde oluşan buğulanmayı yok eden bu ürünler banyo ve mutfaklar için ideal ürünlerdir.

balkon tipi çatı penceresi için perdesi

fakro balkon tipi çatı penceresi için perdesi

Fakro Balkon Tipi Çatı Penceresi Çatı Odası İle Uyumu Nasıl Olmalıdır?

Fakro balkon tipi çatı pencereleri standart olarak enerji tasarrufu sağlayan cam ünitesi ile üretilmiştir. Cam ünitesinin sahip olduğu ısı transferi U değeri = 1.0 W/m2K sayesinde, ısı kaybı kışın en aza indirgenmekte ve yazın ise odanın aşırı ısınması engellenmektedir. Fakro ürün yelpazesinin içinde değişik cam ünitesi tipleri bulunmaktadır. Yaygın olarak kullanılanlar ise emniyet cam ünitesi L3 lamine iç levha cam ile kendinden temizlenen yüzeyli dış levha camı bulunmaktadır. Activ-yüksek enerji tasarruflu cam ünitesi ise U değeri = 0.5 W/m2K olan levha cam bulunmaktadır.

Fakro Balkon Tipi Çatı Penceresi Tercihi Nasıl Olmalı?

  • Alt pencereye yerleştirilmiş olan pencere kolu camın montaj yüksekliğinden bağımsız olarak kullanılarak pencereyi açma ve kapamada büyük kolaylık sağlar. Pencere kolu mikro açıklık olanağı sağlayarak kademeli kilitleme sağlar. Metal takviyeli çıta ile güçlendirilmiş olan kilitleme sistemleri dışarıdan alet kullanarak zorla içeriye girmeyi oldukça zorlaştırmaktadır.
balkon tipi çatı penceresi modeli

fakro balkon tipi çatı penceresi modelleri

balkon tipi çatı penceresi fiyatı

fakro balkon tipi çatı penceresi fiyatları

Bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın