Fakro Balkon Tipi Çatı Penceresi

Fakro Balkon Tipi Çatı PencereleriGüneş ışığından maksimum seviyede yararlanabilmek adına sizler için özel olarak geliştirilmiş çatı penceresi ürünlerimizden yaralanabilirsiniz. Sadece doğru bir çatı penceresi seçimi yaparak sizlerde karanlık ve dar görünümlü alanları bir anda aydınlık ve ferah mekanlara dönüştürebilirsiniz. Siyah beyaz, krem ve ahşap renklerinden oluşan çok çeşitli renk olanakları ile ev dekorasyonlarına uygun bir görüntüyü ortaya çıkartabilirsiniz.

Fakro Balkon Tipi Çatı Penceresi Modeline Ait Video

Fakro Balkon Tipi Çatı Penceresi İçin Hem Montaj Hemde Uygulama Şeması;

ŞEMA İÇİN TIKLAYINIZ BURAYA

Çatı katı Balkon Modeli Olan Çatı Penceresi

Çatı katı Balkon Modeli, Çatı Penceresi

Fakro balkon tipi çatı pencereleri firma tarafından özel olarak seçilmiş birinci kalitede çam ile kereste laminasyon teknikleri ile en son teknolojinin kullanıldığı fakro çatı pencereleri son derece dayanıklı bir üründür. Bu kusursuz güzelliği ve kaliteyi tamamlamak için ise ahşap bileşenlere çift vakum koruma işlemi uygulandıktan sonra 3 kat da vernik atılmaktadır. Bu vernikten sonra hiçbir dekorasyon malzemesine gerek yoktur. Otomatik hava girişi tüm FTS-V ile FPP pencerelerinde mevcuttur. Odadaki ısı dengesini yıl boyunca koruyarak oda içerisindeki karbon miktarını en aza indirmektedir. Ayrıca cam yüzeyinde oluşan buğulanmayı yok eden bu ürünler banyo ve mutfaklar için ideal ürünlerdir.

Cati_Kati_Balkon_Tipi_Cati_Penceresi_Acilis

Fakro balkon tipi çatı pencereleri standart olarak enerji tasarrufu sağlayan cam ünitesi ile üretilmiştir. Cam ünitesinin sahip olduğu ısı transferi U değeri = 1.0 W/m2K sayesinde, ısı kaybı kışın en aza indirgenmekte ve yazın ise odanın aşırı ısınması engellenmektedir. Fakro ürün yelpazesinin içinde değişik cam ünitesi tipleri bulunmaktadır.

Yaygın olarak kullanılanlarEmniyet cam ünitesi L3 lamine iç levha cam ile kendinden temizlenen yüzeyli dış levha camı bulunmaktadır. Activ-yüksek enerji tasarruflu cam ünitesi ise U değeri = 0.5 W/m2K olan levha cam bulunmaktadır.

Alt pencereye yerleştirilmiş olan pencere kolu camın montaj yüksekliğinden bağımsız olarak kullanılarak pencereyi açma ve kapamada büyük kolaylık sağlar Pencere kolu mikro açıklık olanağı sağlayarak kademeli kilitleme sağlar. Metal takviyeli çıta ile güçlendirilmiş olan kilitleme sistemleri dışarıdan alet kullanarak zorla içeriye girmeyi oldukça zorlaştırmaktadır.

Cati_Kati_Balkon_Tipi_Cati_Penceresi_ic_Gorunuz

Cati_Kati_Balkon_Tipi_Cati_Penceresi_Model_2

Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 398 27 48

Bir cevap yazın