Fakro Düz Teras Penceresi

Fakro Düz Teras Penceresi ; En geniş renk seçenekleri de yine sitemiz üzerinde yer almakta ve sizler için görülmemiş bir ürün kataloğu hazırlanmış durumdadır. Sizlerde modelleri görmek ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz iletişim numaralarımız aracılığıyla müşteri temsilcilerimize siparişlerinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz de sitemiz üzerinden siparişlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Çeşitli dış çevre koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan ürünlerimiz kalite standartları çerçevesinde üretilmekte ve üretim aşamasında tüm testlerden başarıyla geçmektedir.

Duz_teras_pencereleri_011


Duz_teras_pencereleri_012


Duz_teras_pencereleri_013

Fakro Düz Teras Çatı Penceresi Teknik Veriler; Tavanda belirlenen belli alanlara takılarak aydınlık sağlar. Bütün kontrolleri yapılan ürün son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Merkezi bölümü hem farklı bir üslupla hem de kaliteli malzeme ile yapıldığı için dışarıdan alet kullanarak, açılma imkanı yoktur. Isı yalıtım malzemeleri kullanılan üründe kesinlikle sıcak soğuk hava dolaşımı olmamaktadır.

Duz_teras_pencereleri_006

Bu sistemde bir pencere taktırdıktan sonra asla mekanı ekstradan aydınlatmaya gerek yoktur. Odanın bütün etrafı aydınlanarak ferah bir ortam sağlanmış olacaktır. Ayrıca ses yalıtımı konusunda da yüksek kalite gösteren çatı penceresi modelleri yağmur sesini bile duymanızı engellemektedir. Düz teras pencereleri çift cam şeklinde yapıldığı için her türlü darbeye korunaklıdır. Kullanıcı hatası olmadığı süre asla bozulma veya kırılma görülmez. Son derece güvenlik önlemleri alınarak tasarlanan teras pencereleri asla dışarıdan alet kullanılarak açılmamaktadır.

Duz_teras_pencereleri_007

Duz_teras_pencereleri_008

Duz_teras_pencereleri_009

fakro_duz_teras

Değişik model ve şekillerde olan düz teras pencereleri sipariş verdikten kısa bir süre sonra elinize ulaşmaktadır. Ayrıca kolay montajı sayesinde inşaat gibi bir durum söz konusu olmadan takılmakta ve hemen kullanılma başlanmaktadır. Elektrikli sistemlerde ise pencere açılarak temiz hava alımı da sağlanmaktadır. Böyle kalitede bir pencere aldığınız zaman gözünüz arkada kalmadan yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin İletişim: 0216 398 27 48

Bir cevap yazın