Fakro Güneş Tüneli ve Aksesuarları

Fakro Güneş Tüneli; Evlerin gün içinde karanlık olması alışılmadık bir durumdur. Güneş ışığından yeteri kadar yararlanmayan yapılarda nem rutubet ve kasvet olacaktır. Ara koridorlar, giyinme odaları veya karanlık odalarda gün içinde yaşam zor olmaktadır. Akşamları biz nebze ışıklar açılarak aydınlatılan odaya gündüz de ışık açılması maddi açıdan zorlayabilir. Gün boyu yanan elektrik lambası aya ve yıla vurulduğunda faturalarda inanılmaz boyutlara ulaşabilir. Bir de ev sahibi olanlar hayatlarının sonuna kadar bu şişkin faturayı ödemek zorunda kalacaktır. Fakat fakro güneş tünelleri ve aksesuarları ile bu karanlık odalara artık aydınlık hale gelir.

Fakro Güneş Tüneli

Pencere takılması mümkün olmayan bu yerlere doğal ışık sağlanması ancak fakro güneş tünelleri ve aksesuarları ile mümkün olmaktadır. Gün ışığı içeriye girerek tam bir aydınlık sağlar. Rijit ışık diye de isimlendirilen bu sistem karanlık odaları olan insanların en çok başvurdukları sistemlerdir. Ucuz maliyetleri ve ömürlük kullanımları ile bir kere yaptırdıktan sonra bir daha hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.  Firmamız yaptığı bütün ürünler için yüksek kalite ve muazzam işçilik hizmetleri uygular. Alanında uzman yetkililerimiz ürünün montajını yaparak kullanıma hazır hale getirir. Özellikle güneş tünellerinin içindeki yalıtım malzemesi sayesinde kışın asla soğuk hava gelmemektedir. Dayanıklı ısı yalıtım malzemeleri ile üretilen bu çatı pencereleri çok soğuk kış şartlarında dahi hiçbir sorun çıkartmadan işlevlerini görmektedirler.

Fakro Güneş Tünelimiz

Uzatma borusu ise çatı ile odanın tavanı arasında 1.85 metreden fazla mesafe olduğu zaman uygulanmaktadır. 64 cm veya 124 cm uzunlukta uzatma tünelleri kolayca tedarik edilmektedir. Havalandırma çıkışı; odadaki var olan havalandırmaya destek sağlar. Havalandırma çıkışı, güneş tünelleriyle birlikte montajı yapılmaktadır. Dağıtıcı cam yüzey oda içinde ışığın yayılması için kullanılan dağıtıcı yüzey buzlu cam görünümündedir. Ayrıca prizma ve kristal yüzeyler de tercih edilebilir. Stor güneş tünellerine çocuk odaları veya dinlenme odalarında uyuma amaçlı karanlık bir ortam yaratmak için kullanılır. Kolay montajı sayesinde sizin istediğiniz zaman uygulanabilmektedir. Herhangi bir kaza veya yaralanmaya sebebiyet vermemek adına hafif ve dayanıklı malzemeden imal edilmiştir.

Fakro Güneş Tüneli Uygulaması

İletişim; 0216 398 27 48

Bir cevap yazın