L Kombinasyon Çatı Penceresi

L Kombinasyon Fakro Çatı Pencereleri

Gün geçtikçe farklı tasarımlardan oluşan ve kullanımı ile sizlerin işini bir hayli kolaylaştıran bu özel modeller, hem bütçenize uygun seçeneklerden hem de zevkinize uygun renk ve detaylardan oluşuyor. Yılların deneyimlerini üzerinde barındırmakta olan firmamız üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. En özel çatı penceresi modellerini en uygun fiyatlarla satın alabilir çatı katlarınızı layık olduğu ferahlığa ve şıklığa ürünlerimiz aracılığıyla kavuşturabilirsiniz. Daha şık ve yaşanılası daha özel alanlar için çatı katlarında ve teraslarda kullanılan fakro çatı penceresi modellerini tercih edebilirsiniz.

çatı penceresi

çatı penceresi detayı

L Kombinasyon Fakro Çatı Pencereleri Nasıl Takılır

Ahşap görünümlü bu pencere birinci sınıf kalitede malzemeden yapılmıştır. Ahşap üstüne 3 kat vernik işlemi uygulanarak ahşabın özellikleri daha belirgin hale getirilmiştir. Çok uzun yıllar kullanılması ve dayanıklı bir pencere olması için ahşaba son teknoloji sistemleri ile ultra dayanıklılık kazandırılmıştır.

L kombinasyon fakro çatı penceresi modelleri

L kombinasyon fakro çatı penceresi modeli

L Kombinasyon Fakro Çatı Penceresi Seçimi Nasıl Yapılır?

L kombinasyon pencereler eksenli yatırma ve döndürülerek açılma özelliğini barındırır. Yatırılarak azami 112 cm açılırken, döndürülerek 90 derece ye kadar açılma işlemi uygulanır. Bütün açılma şekilleri pencere kenarına monte edilmiş kol ile rahat bir şekilde yapılmaktadır. Pencerede her türlü güvenlik önlemi önceden alınmıştır teslim edilirken pencere kilit sistemi de beraberinde sunulmaktadır.

L Kombinasyon Fakro Çatı Pencereleri Tercihi Nasıl Olmalı?

Bu pencere sistemleri hava girişi için FTS-V, FPP pencerelinde özellikle vardır. Odadaki havayı yıl boyu iyileştirir ve oda içindeki karbon miktarını en az seviyelere kadar düşürür. Ayrıca ürün camın buğulanması olayını yok etme görevi de görmektedir. Çatı pencereleri standart olarak enerji tasarruflu camdan ile üretilmiştir. Güçlendirilmiş harici bir cam daha vardır. İç levha cam ile kendinden temizlenen yüzeyli dış levha cama sahiptir. Activ yüksek enerji tasarruflu cam U değeri = 0.5 W/m2K olan levha camdan imal edilmiştir. Alt pencere tarafına yerleştirilmiş açma kapama kolu sayesinde kolayca açılıp kapanmaktır. Bu kol metal ile güçlendirildiği için dışarıdan açılma ihtimali yoktur.

L Kombinasyon Fakro Çatı Penceresi Teknik Bilgiler

L kombinasyon fakro teras çatı penceresi nedir

L kombinasyon fakro çatı penceresi nedir

L kombinasyon fakro çatı penceresi ölçüsü

L kombinasyon fakro çatı penceresi ölçüleri

Ölçüleri;

L Kombinasyon Fakro Çatı Penceresi Çatı Uyumu Nasıl Olmalıdır?

  • Kombinasyon Çatı Penceresi, L penceresi iki eksenli yatırma ve döndürme açılma sistemine sahiptir. Yatırılarak azami 112 cm açılırken, döndürülerek 90 dereceye kadar açılmaktadır. Her iki açılma şekli de pencere kanadının kenarına monte edilmiş olan kol ile yapılmaktadır. Pencere standart olarak size pencereyi kilitleme olanağını sunan kilit ile birlikte teslim edilmektedir. BDL-R sağa BDL-R sola doğru açılabilmektedir.

L Kombinasyon Fakro Çatı Penceresi Modelleri

L kombinasyon fakro çatı penceresi nasıl kurulur

L kombinasyon fakro çatı penceresi nasıl yapılır

L kombinasyon fakro çatı penceresi montaj fiyatları

L kombinasyon fakro çatı penceresi montajı

onduline L kombinasyon fakro çatı pencereleri

onduline L kombinasyon fakro çatı penceresi

en ucuz L kombinasyon fakro çatı pencereleri

en ucuz L kombinasyon fakro çatı penceresi

Bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın