L Kombinasyon Fakro Çatı Pencereleri

L Kombinasyon Fakro Çatı Pencereleri ; Gün geçtikçe farklı tasarımlardan oluşan ve kullanımı ile sizlerin işini bir hayli kolaylaştıran bu özel modeller, hem bütçenize uygun seçeneklerden hem de zevkinize uygun renk ve detaylardan oluşmaktadır. Yılların deneyimlerini üzerinde barındırmakta olan firmamız üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. En özel modelleri en uygun fiyatlarla satın alabilir çatı katlarınızı layık olduğu ferahlığa ve şıklığa ürünlerimiz aracılığıyla kavuşturabilirsiniz. Daha şık ve yaşanılası daha özel alanlar için çatı katlarında ve teraslarda kullanılan pencere modellerimizi tercih edebilirsiniz.

• L-shaped combination windows BDL L3, BDR L3, BVP L3, BXP L3
• BDL L3 – L-şekilli kombinasyon pencere sola doğru açılan.
• BDR L3 – L şeklinde kombinasyon penceresinin sağ doğru.
• BVP L3 – BVP penceresi yatırılarak azami 12 cm açılmaktadır. Kilit ile donatılmış olan pencere kolu pencere kanadının üst kısmına takılır.
• BXP L3 – BXP açılmayan bir L-Kombinasyon penceredir.

Ahşap görünümlü bu pencere birinci sınıf kalitede malzemeden yapılmıştır. Ahşap üstüne 3 kat vernik işlemi uygulanarak ahşabın özellikleri daha belirgin hale getirilmiştir. Çok uzun yıllar kullanılması ve dayanıklı bir pencere olması için ahşaba son teknoloji sistemleri ile ultra dayanıklılık kazandırılmıştır.
L_Kombinasyon_Fakro_Cati_Pencereleri
L kombinasyon pencereler eksenli yatırma ve döndürülerek açılma özelliğini barındırır. Yatırılarak azami 112 cm açılırken, döndürülerek 90 derece ye kadar açılma işlemi uygulanır. Bütün açılma şekilleri pencere kenarına monte edilmiş kol ile rahat bir şekilde yapılmaktadır. Pencerede her türlü güvenlik önlemi önceden alınmıştır teslim edilirken pencere kilit sistemi de beraberinde sunulmaktadır.

Bu pencere sistemleri hava girişi için FTS-V, FPP pencerelinde özellikle vardır. Odadaki havayı yıl boyu iyileştirir ve oda içindeki karbon miktarını en az seviyelere kadar düşürür. Ayrıca ürün camın buğulanması olayını yok etme görevi de görmektedir. Çatı pencereleri standart olarak enerji tasarruflu camdan ile üretilmiştir. Güçlendirilmiş harici bir cam daha vardır. İç levha cam ile kendinden temizlenen yüzeyli dış levha cama sahiptir. Activ yüksek enerji tasarruflu cam U değeri = 0.5 W/m2K olan levha camdan imal edilmiştir. Alt pencere tarafına yerleştirilmiş açma kapama kolu sayesinde kolayca açılıp kapanmaktır. Bu kol metal ile güçlendirildiği için dışarıdan açılma ihtimali yoktur.

L Kombinasyon Fakro Çatı Penceresi Teknik Bilgiler;
L_Kombinasyon_Fakro_Cati_Pencereleri_Teknik_aciklama

Ölçüleri;
Model

Kombinasyon Çatı Penceresi, L penceresi iki eksenli yatırma ve döndürme açılma sistemine sahiptir. Yatırılarak azami 112 cm açılırken, döndürülerek 90o ye kadar açılmaktadır. Her iki açılma şekli de pencere kanadının kenarına monte edilmiş olan kol ile yapılmaktadır. Pencere standart olarak size pencereyi kilitleme olanağını sunan kilit ile birlikte teslim edilmektedir. BDL-R sağa BDL-R sola doğru açılabilmektedir.

L Kombinasyon Fakro Çatı Penceresi Uygulama Örnekleri:


Bu Fakro Çatı Penceresi Hakkında Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 498 89 81 — 0216 398 27 48

Bir cevap yazın