fakro standart çatı penceresi

Standart Fakro Çatı Pencereleri

Çatı penceresinin iç mekandaki etkisini göstermek için sizleri ofisimize davet ediyoruz. Güzel görünümlü bir evde yaşamak her insanın hayalidir. Türkiye‘de geçerli garantiyi sunan tek firma. Bütün gün ya da işinizden evinize geldiğinizde aileniz ile birlikte keyifli zamanlar geçirebilmek için en başta göze ve ruha hoş gelen bir ortama sahip olmanız gerekmektedir. Her baktığımızda içimizi ferahlatan ve gün ışığından yararlanarak sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlayan alanlar doğru çatı penceresi seçimi ile mümkün olmaktadır.

çatı penceresi

çatı penceresi

Standart Çatı Penceresi Montajı

Fakro Pivot Çatı Penceresi Seçenekleri

> Fakro FTS-V Çatı Penceresi
> Fakro FTZ-V Çatı Penceresi
> Fakro FTP-W Çatı Penceresi
> Fakro Elektro Çatı Penceresi

standart fakro çatı aydınlatma penceresi

standart fakro çatı aydınlatma pencereleri

Standart Çatı Penceresi Nedir

standart fakro çatı penceresi boyutu

standart fakro çatı penceresi boyutları

Fakro standart çatı pencereleri sisteminden diğer çatı katı pencerelerine göre % 6 daha fazla cam yüzeyi vardır. Bu da daha iyi gün ışığı ve da fazla temiz hava alımını sağlayacaktır. Sistemde menteşeler orta kısımda bulunduğu için daha ergonomik bir kullanım kolaylığı verecektir. Çatı Penceresinin açılmasını ve kapanmasını sağlayan kol, kolay kullanımı ve iki taraflı açılmayı da güvenli bir şekilde yerine getirmektedir. Fakro çatı penceresi ahşap görünüm oluşturmaktadır. Firma tarafından ahşaba özel vernik ve daha fazla koruma sağlayan malzemeler eklenerek kullanım süresi uzatılmıştır.

standart fakro çatı çıkış pencereleri

standart fakro çatı çıkış penceresi

Standart Çatı Penceresi Tercihi Nasıl Olmalı?

Fakro standart çatı pencereleri olağan üstü güvenlik önlemleri ile donatılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak pencere çevresine demir parmaklık yerleştirilmesi de yapılmaktadır. Pencerenin donanımı sayesinde güneş tülü, perde ve jaluzi gibi seçenekler kolayca yerleştirilebilmektedir. Fakro çatı pencerelerinde kaliteli ahşap malzeme kullanılmıştır. Birinci sınıf çam ağacından üretilen fakro pencereler son derece dayanıklıdır.

standart fakro çatı penceresi detayları

standart fakro çatı penceresi detayı

Standart Çatı Penceresi Nasıl Takılır?

Tüm ahşap bileşenler çift vakum işleminden geçerek, üstüne üç kat vernik uygulaması ile başka dekoratif bir işleme gerek kalmamaktadır. Pencere kolunun rahat kullanımı sayesinde pencerenin her hareketini kolayca yönete bilmektesiniz. Pencere sistemlerinde çift cam kullanılarak her türlü ısı yalıtımı sağlayan camlar kullanılmaktadır. Özenli işçilik ve kaliteli malzeme kullanımı ile fakro standart çatı penceresi montaj işleminden sonra uzun yıllar kullanmanız için tasarlanmıştır.

En Uygun Standart Çatı Pencereleri

standart fakro çatı havalandırma pencereleri

standart fakro çatı havalandırma penceresi

standart fakro çatı katı pencereleri

standart fakro çatı katı penceresi

Aydın standart fakro çatı pencere motajımı

standart fakro çatı pencereleri nedir

standart fakro çatı penceresi nedir

ucuz standart fakro çatı pencereleri

ucuz standart fakro çatı penceresi

en iyi standart fakro çatı pencereleri

en iyi standart fakro çatı penceresi

standart fakro tavan arası çatı pencereleri

standart fakro tavan arası çatı penceresi

standart fakro çatı penceresi modeli

standart fakro çatı penceresi modelleri

Standart Çatı Penceresi Ölçüleri

standart fakro çatı penceresi boyutu

standart fakro çatı penceresi boyutları

Standart Çatı Penceresi Perde Modelleri

Mükemmel güvenlik aksesuarları, perde, jaluzi, gölgelik seçenekleri, güneş tüneli ve çatı çıkış kapakları ile fakro çatı arasında tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Kişiye özel güvenlik sistemleri uygulanır. Mesela demir korkuluk özel üretimdir.

standart fakro çatı penceresi kullanım kılavuzu

standart fakro çatı penceresi kullanımı

standart fakro çatı penceresi tamir ücretleri

standart fakro çatı penceresi tamiri

Standart Çatı Penceresi Neden Tercih Edilmeli?

Çatı penceresinde aynı zamanda stoplama bulunmaktadır yani 360 derece çevirdikten sonra dilerseniz sürgüleme sistemi ile sürgüleyip sabit durdura bilirsiniz. Çatı pencerelerimizi içerisinden çıkan montaj kitleri, vidaları özel köşebentleri, kalemi ve montaj çizelgesi ile kolaylık ile kendiniz bile montajını yapabilirsiniz. Fakro çatı pencereleri iç aksesuarları ile de tamamen iştah açıcıdır. Stor perdeler, gölgelikler, jaluziler, arf black serileri ile kanat bölgesine montaj çizelgesi ile kolaylık ile monte edebilirsiniz.

standart fakro trapez çatı pencereleri

standart fakro trapez çatı penceresi

Standart Çatı Penceresi Modelleri Ve Kullanım Alanları

Fakro çatı pencereleri, çift açılım serisi ile de göz kamaştırıcıdır. Çift açılım serisi hem pivot olarak ve hemde üst köşeden tamamen açıla bilme özelliğine sahiptir. Bir tarafı alçak çatılarda önerilir ki ayakta durulduğu zaman dışarısı izlene biliyor. Bunun ile birlikte electro pivot pencere serisi bulunuyor. Electro pivot serisi kumanda ile veya düğme ile kumanda edilir ve üzerinde yağmur sensörü vardır. Yağmur yağdığında otomatik olarak kapanır. Eğer isterseniz perdeyi veya gölgeliğinde kumanda ile kumanda edebilirsiniz. Diğer çeşitlerimiz ise sunlardır. Fakro balkon tipi çatı penceresi, L kombinasyon fakro çatı pencereleri, çatı çıkış kapakları, fakro düz teras penceresi, fakro güneş tüneli ve aksesuarları, yüksek pivot orta kayıtlı fakro pencere, duman tahliye penceresidir.

standart fakro çatı penceresi

standart fakro çatı pencereleri

Teras Katına Standart Çatı Penceresi Seçimi Nasıl Yapılır?

  • Müşterilerimizden çok sorulan soruların arasında su geçirmez sorusudur. Tabii sertifikalı ve uzman ekiplerimiz tarafından uygulandığı için su geçirmez. Zaten pencerelerimizin su yalıtım etekliğini doğru bir şekilde üst üste geçecek şekilde monte ettikten sonra hiçbir sorun olmaz. Tabiki daha sonraki adımda çok önemlidir. Üzerindeki şıngıl, kiremit, ondalin, membran, trapez sac, sandevic panel gibi çatı kaplamalarını suyun akış yönüne doğru yönlendirmek gerekir. Fakro çatı pencereleri için en az %15 veya 20 oranında suyun akışı için eğim gerekmektedir. Eğer bu eğim yoksa uzman ekiplerimiz tarafından özel olarak eğim yapılmalıdır veya düz teras pencereleri uygulanır. 

Daha fazla bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın