Standart Fakro Çatı Pencereleri

Standart Fakro Çatı Pencereleri ; Güzel görünümlü bir evde yaşamak her insanın hayalidir. Bütün gün ya da işinizden evinize geldiğinizde aileniz ile birlikte keyifli zamanlar geçirebilmek için en başta göze ve ruha hoş gelen bir ortama sahip olmanız gerekmektedir. Her baktığımızda içimizi ferahlatan ve gün ışığından yararlanarak sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlayan alanlar doğru çatı penceresi seçimi ile mümkün olmaktadır.

Fakro Çatı Penceresine Ait Video;

Standart fakro çatı penceresi tek açılım tanıtım görseli:
Standart fakro çatı Penceresi tek açılım tanıtım resmi
Standart fakro çatı pencere montaj şeması;

ŞEMA İÇİN TIKLAYINIZ

Fakro pivot çatı pencere seçenekleri;
> Fakro FTS-V Çatı Penceresi
> Fakro FTZ-V Çatı Penceresi
> Fakro FTP-W Çatı Penceresi
> Fakro Elektro Çatı Penceresi

Fakro standart çatı pencereleri sisteminden diğer çatı katı pencerelerine göre % 6 daha fazla cam yüzeyi vardır. Bu da daha iyi gün ışığı ve da fazla temiz hava alımını sağlayacaktır. Sistemde menteşeler orta kısımda bulunduğu için daha ergonomik bir kullanım kolaylığı verecektir. Pencerenin açılmasını ve kapanmasını sağlayan kol, kolay kullanımı ve iki taraflı açılmayı da güvenli bir şekilde yerine getirmektedir. Fakro çatı penceresi ahşap görünüm oluşturmaktadır. Firma tarafından ahşaba özel vernik ve daha fazla koruma sağlayan malzemeler eklenerek kullanım süresi uzatılmıştır.
fakro-standart-cati-penceresi-modeli
Standart Fakro Çatı Penceresi; Dış Görüşünü ve Yalıtım Etekliği

Fakro standart çatı pencereleri olağan üstü güvenlik önlemleri ile donatılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak pencere çevresine demir parmaklık yerleştirilmesi de yapılmaktadır. Pencerenin donanımı sayesinde güneş tülü, perde ve jaluzi gibi seçenekler kolayca yerleştirilebilmektedir. Fakro çatı pencerelerinde kaliteli ahşap malzeme kullanılmıştır. Birinci sınıf çam ağacından üretilen Fakro pencereler son derece dayanıklıdır.
fakro-standart-cati-penceresiürünü
Tüm ahşap bileşenler çift vakum işleminden geçerek, üstüne üç kat vernik uygulaması ile başka dekoratif bir işleme gerek kalmamaktadır. Pencere kolunun rahat kullanımı sayesinde pencerenin her hareketini kolayca yönetebilmektesiniz. Pencere sistemlerinde çift cam kullanılarak her türlü ısı yalıtımı sağlayan camlar kullanılmaktadır. Özenli işçilik ve kaliteli malzeme kullanımı ile fakro standart çatı pencereleri montaj işleminden sonra uzun yıllar kullanmanız için tasarlanmıştır.

Bodrum Pivot Çatı penceresi montajımız
Pivot
Pivotpencere
Aydın standart fakro çatı pencere motajımı
Pivotpenceremodeli
Pivotuygulama
Standartpivotpencere
Pivotcati
müsteri

Standart fakro çatı pencere boyut ölçüleri;
Model
Fakro standart çatı penceresi güvenlik sistemleri; Mükemmel güvenlik aksesuarları, perde, jaluzi, gölgelik şeçenekleri, güneş tüneli ve çatı çıkış kapakları ile fakro çatı arasında tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Kişiye özel güvenlik sistemleri uygulanır. Mesale demir korkuluk özel üretimdir.
Standart_Cati_Penceresi_Fakro_Saglamligi Standart_Cati_Penceresi_Fakro_Guvenlik-Sistemi

Çatı penceremizin aynı zamanda stoperide bulunmaktadır yani 360 derece çevirdikten sonra dilerseniz sürgüleme sistemi ile sürgüleyip sabit durdura bilirsiniz. Çatı pencerelerimizi içerisinden çıkan montaj kitleri, vidaları özel köşebentleri, kalemi ve montaj çizelgesi ile kolaylık ile kendiniz bile montajlaya bilirsiniz. Fakro çatı pencereleri iç aksesuarları ile de tamamen iştah açıcıdır. Stor pedeler, gölgelikler, jaluziler, arf black serileri ile kanat bölgesine montaj çizelgesi ile kolaylık ile monte edebilirsiniz.
pencerefakormodelleri
Fakro çatı pencereleri, çift açılım serisi ilede göz kamaştırıcıdır. Çift açılım serisi hem pivot olarak ve hemde üst köşeden tamamen açıla bilme özelliğine sahiptir. Bir tarafı alçak çatılarda önerilirki ayakta durulduğu zaman dışarısı izlene biliyor. Bunun ile birlikte electro pivot pencere seriside vardır. Electro pivot serisi kumanda ile veya düğme ile kumanda edilir ve üzerinde yağmur sessürü vardır. Yağmur yağdığında otomotik olrak kapanır. Eğer isterseniz perdeyi veya gölgeliğide kumanda ile kumanda edebilirsiniz. Diğer çeşitlerimiz ise sunlardır. Fakro balkon tipi çatı penceresi, L kombinasyon fakro çatı pencereleri, çatı çıkış kapakları, fakro düz teras penceresi, fakro güneş tüneli ve aksesuarları, yüksek pivot orta kayıtlı fakro pencere, duman tahliye penceresidir.
standart-fakro-cati-pencereleri-modelleri
Müşterilerimizden çok sorulan soruların arasında su geçirmezmi sorusudur. Tabiki sertifikalı ve uzman ekiplerimiz tarafından uygulandığı için su geçirmez. Zaten pencerelerimizin su yalıtım etekliğini doğru bir şekilde üst üste geçecek şekilde monte ettikten sonra hiçbir sorun olmaz. Tabiki daha sonraki adımda çok önemlidir. Üzerindeki shıngıl, kiremit, ondalin, membran, trapez sac, sandevic panel gibi çatı kaplamalarını suyun akış yönüne doğru yönlendirmek gerekir. Fakro çatı pencereleri için en az %15 veya 20 oranında suyun akışı için eğim gerekmektedir. Eğer bu eğim yoksa uzman ekiplerimiz tarafından özel olarak eğim yapılmalıdır veya düz teras pencereleri uygulanmalıtır. 

BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90

 

Bir cevap yazın