Yüksek Pivot Kayıtlı Çatı Penceresi

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Pencere

Yüksek pivot orta kayıtlı fakro çatı penceresi geniş pencere boyutu sayesinde hem aydınlık hem de daha fazla hava dolaşımı sağlar. İkinci pencere kanadı tek bir pencereye monte edilmiştir. Üst pencerenin kanadı pivot pencere tarzında açılmaktadır. Dönme ekseni pencerenin ekseninde yer aldığı için rahat bir kullanım sağlamaktadır. Alt taraftaki pencere kanadında açılma işlemi uygulanmaz. Alt pencere özel levha cama sahiptir. 30 ve 43 derece eğikliğine sahip çatılara takıldığı zaman alt pencere kenarı zeminden 95 cm üzerinde konumlanır. Üst kısmın ise 220 cm olmasını sağlayan DIN 5034-1 standardının uygulandığı sistemi olma özelliği ile piyasadaki tek penceredir.

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Çatı Penceresi Montajı

çatı penceresi

çatı penceresi

yüksek üstten pivot çatı penceresi detayları

en ucuz yüksek üstten pivot çatı penceresi

yüksek üstten pivot çatı penceresi modeli

yüksek üstten pivot çatı penceresi modelleri

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Pencere Nasıl Hazırlanıyor

Dikey şekilde tasarlanan pencere sitemini ortadan kaldırarak daha fazla cam alanı sağlamaktadır. Otomatik olarak havalandırma imkanı sağlayan V40P sistemi ile odaya dolan hava miktarı normal pencerelerden daha fazla olacaktır. Aynı zamanda bu sistem oda içinde sağlıklı bir iklim ortamı sağlayacaktır. Pencere kanadının 160 derece dönebilmesi ve pencere mandalının sabitlenmesi ile temizliğinin ve çatı penceresi kullanımın kolay ve güvenilir hale getirmiştir. Daha rahat evlere kavuşacak hem de fazla paralar ödemek zorunda kalmayacaksınız. Piyasa değerinin altındaki fiyat seçenekleri sununa firmamız Türkiye’nin her yerine bu rahat çatı penceresini göndermektedir.

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Penceresi Uygulaması

yüksek üstten pivot çatı penceresi montaj fiyatları

yüksek üstten pivot çatı penceresi montajı

teras yüksek üstten pivot çatı pencereleri

teras yüksek üstten pivot çatı penceresi

Teras Katına Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Penceresi Tercihi Nasıl Olmalı?

  • Pencere ölçüsü alındıktan sonra ölçüye göre özel bir üretim yapılmaktadır. Son derece dayanıklı malzemeden üretilen pencereleri bir kere aldığınızda bir daha çok uzun süreler sorun yaşamadan kullanma imkanınız var. Çatı katlarının vazgeçilmez pencere modeli olan bu sistemler en kaliteli şekilde yapılarak % 100 müşteri memnuniyeti kapsamında satışı ve montajı yapılmaktadır. Kullanım sağladıktan sonra rahatlığını ve kalitesini görünce fakro yüksek pivot pencereleri sisteminin farkını göreceksiniz.
ucuz üstten pivot çatı penceresi fiyatı

üstten pivot çatı penceresi fiyatları

Bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın