Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Pencere

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Pencere ; Geniş pencere boyutu sayesinde hem aydınlık hem de daha fazla hava dolaşımı sağlar. İkinci pencere kanadı tek bir pencereye monte edilmiştir. Üst pencerenin kanadı pivot pencere tarzında açılmaktadır. Dönme ekseni pencerenin ekseninde yer aldığı için rahat bir kullanım sağlamaktadır. Alt taraftaki pencere kanadında açılma işlemi uygulanmaz. Alt pencere özel levha cama sahiptir. 30 ve 43 derece eğikliğe sahip çatılara takıldığı zaman alt pencere kenarı zeminden 95 cm üzerinde konumlanır. Üst kısmın ise 220 cm olmasını sağlayan DIN5034-1 standardının uygulandığı sistemi olma özelliği ile piyasadaki tek penceredir.

  • Elektrikli kontrol mekanizması eklenmeye uygundur.
  • Perde jaluzi sineklik gölgelik ve panjur eklenme özelliklerine sahiptir
  • Montaj eğimi olara 25 – 65 derecelerde uygulanabilmektedir.
  • Yüksek güvenlik önlemleri sayesinde dışarıdan açılma riski yoktur.
  • Çocuklar için özel olarak yapılmış çocuk kilidi vardı.
  • Tam bir açılma sağlaması bakımından uzun boylu kişilerin rahatça pencere önünde durmaları mümkündür.

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Pencere Yuksek_Pivot_Orta_Kayitli_Fakro_Cati_Penceresi_Teknik_Aciklama Model

Dikey şekilde tasarlanan pencere sitemini ortadan kaldırarak daha fazla cam alanı sağlamaktadır. Otomatik olarak havalandırma imkanı sağlayan V40P sistemi ile odaya dolan hava miktarı normal pencerelerden daha fazla olacaktır. Aynı zamanda bu sistem oda içinde sağlıklı bir iklim ortamı sağlayacaktır. Pencere kanadının 160 derece dönebilmesi ve pencere mandalının sabitlenmesi ile temizliğinin ve çatı penceresi kullanımın kolay ve güvenilir hale getirmiştir. Daha rahat evlere kavuşacak hem de fazla paralar ödemek zorunda kalmayacaksınız. Piyasa değerinin altındaki fiyat seçenekleri sununa firmamız Türkiye’nin her yerine bu rahat pencere sistemlerini göndermektedir.

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Penceresi Uygulama Örnekleri Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Pencere Modelleri Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Pencere Sistemi

Pencere ölçüsü alındıktan sonra ölçüye göre özel bir üretim yapılmaktadır. Son derece dayanıklı malzemeden üretilen pencereleri bir kere aldığınızda bir daha çok uzun süreler sorun yaşamadan kullanma imkanınız var. Çatı katlarının vazgeçilmez pencere modeli olan bu sistemler en kaliteli şekilde yapılarak % 100 müşteri memnuniyeti kapsamında satışı ve montajı yapılmaktadır. Kullanım sağladıktan sonra rahatlığını ve kalitesini görünce fakro yüksek pivot pencereleri sisteminin farkını göreceksiniz.

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Pencereler

Bu Çatı Penceresi Hakkında Bilgi Almak İçin İletişim; 0216 498 89 81 — 0216 398 27 48

Bir cevap yazın