duman tahliye kapağı

Duman Tahliye Penceresi

Duman ve ısıyı kolayca tahliye ederek yangınların büyümesinin önüne geçmektedir. Aynı zamanda yangın çıkış yollarına kolay ulaşılmasını sağlamaktadır. Böylelikle binanın ve binada yaşayanların malları ve canları korunurken oluşacak zararlar da en aza indirilir. Duman tahliye pencereleri merdiven altlarında ve apartmanlar arasındaki boşluklarda olur. Yani bütün bir binanın ortak kullanım alanlarında olmaktadır. Duman tahliye pencereleri sanayi binalarında ve iş yerlerinde özel olarak tercih edilmelidir. Çünkü buralarda çıkacak yangınlar daha fazla hasar verecektir. Bu tür işletmelerin önlemini önceden alarak çevre halkının da can güvenliği sağlanmalıdır. Duman tahliye pencereleri farklı boyutlarda olabilmektedir.

en ucuz duman tahliye pencereleri

en ucuz duman tahliye penceresi

duman tahliye penceresi modeli

duman tahliye penceresi modelleri

Duman Tahliye Penceresi Nedir

Duman tahliye sistemlerinin uygulanması için herhangi bir kurala veya özel yere ihtiyaç yoktur. Tek pencere olan apartman boşluklarından, onlarca penceresi olan sanayi tesislerine varana kadar her alana rahatça uygulanabilir. Bu duman tahliye pencerelerine ayrıca rüzgar ve yağmur sensörüde eklenebilir. Böylelikle sürekli açık bırakmaya karşı önlem almış olursunuz. Yağmur ve rüzgar sensörleri herhangi bir olumsuz durum olduğunda hemen önlem alacak ve pencereyi otomatikman kapatacaktır.

en iyi duman tahliye penceresi fiyatı

duman tahliye penceresi fiyatları

Duman Tahliye Penceresi Nasıl Takılır

Fakro duman tahliye pencereleri takılacağı yerlerin bütün fiziki koşulları önceden oluşturulmalıdır. Pencere veya kapakların çerçeve ve eşik gibi engellerle sorun yaşamamak için ölçüleri tam alınmalıdır. Aksi takdirde sistem görevini yapamayacaktır. Montaj yapılmadan önce bu durumlar göz önüne alınarak pencere kanadının tam açıldığının kontrol edilmesi gerekmektedir.

Duman Tahliye Penceresi Teras Katına Uyumu Nasıl Olmalıdır?

  • Yangın ve duman insan hayatının en büyük hayati risklerinden birini oluşturmaktadır. Bina içinde oluşacak dumanı hemen müdahale ile dışarı atmayı başaracaktır. Yangın esnasında girmek içinse en uygun yer olarak itfaiyeciler bu pencere yolunu seçecektir. Tahliye pencereleri piyasadaki en ucuz ve en kaliteli şekliyle firmamız tarafından Türkiye’nin her yerine birkaç gün içinde gönderilmektedir.

Duman Tahliye Penceresi Modelleri

teras katı duman tahliye pencereleri

teras katı duman tahliye penceresi

Bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın