Fakro Çatı Pencere Gölgeliği

Fakro Çatı Penceresi Gölgeliği; Günümüz mimarisinde birçok çatı katı teras veya balkon özelliği ile inşa edilmektedir. Bu tür alanlarda yalıtma özelliği yüksek pencerelere ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda manzaradan yararlanmak ve iyi bir aydınlatma sağlamak için pencere gölgelikleri yüksek açılarla döndürülmesi gerekir. Tüm bu özellikler çatı penceresi gölgeliği tasarımlarımızda sizleri beklemektedir.

Fakro Çatı Pencere Gölgeliği Dış’dan Görünüş:

Çatı ve tavan araları için yukarı açılan pencere modellerini de firmamız üzerinden kolayca temin edebilirsiniz. Ahşap ürünlerimiz yıllarca renk kaybı yaşamaz ve yıpranmaz. Güvenli fakro çatı penceresi sistemlerimiz evinizin tavanı ve renkleri için en ideal pencere uygulamalarıdır. Güneş gölgeliği gibi sahip ürünleri firmamızın geniş yelpazesi içinde bulabilirsiniz. Firmamız ölçü ve montaj işleminden sonra her türlü soruna karşı destek hizmetini sürdürmeye devam edecektir.

Fakro Çatı Pencere Gölgeliği İçden Görünüş:

Yıllar boyu güvenle kullanabileceğiniz fakro çatı penceresi gölgelik ürünleri başta ısı ve hava dengesini oluşturarak yaşam alanlarınızı sorunsuz olarak korur. Cam katmanları arasında kullanılan vakum sistemi sızmaları önlerken kullandığınız pencerelerin her zaman berrak bir görünümde kalmasını sağlar.

Fakro Çatı Pencere Gölgeliği Rahatça Çıkarılıp Muhazakar Edebilirsiniz.

İletişim; 0216 398 27 48

Bir cevap yazın