Fakro Çatı Pencereler Gölgelik

Fakro Çatı Pencere Gölgeliği

Günümüz mimarisinde birçok çatı katı teras veya balkon özelliği ile inşa edilmektedir. Bu tür alanlarda yalıtma özelliği yüksek pencerelere ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda manzaradan yararlanmak ve iyi bir aydınlatma sağlamak için pencere gölgelikleri yüksek açılarla döndürülmesi gerekir. Tüm bu özellikler çatı penceresi gölgeliği tasarımlarımızda sizleri beklemektedir.

etkili ısı koruması

elektrik gölgelik

Fakro Çatı Pencere Gölgeliği Nasıl Hazırlanır

Çatı ve tavan araları için yukarı açılan pencere modellerini de firmamız üzerinden kolayca temin edebilirsiniz. Ahşap ürünlerimiz yıllarca renk kaybı yaşamaz ve yıpranmaz. Güvenli fakro çatı penceresi sistemlerimiz evinizin tavanı ve renkleri için en ideal pencere uygulamalarıdır. Güneş gölgeliği gibi sahip ürünleri firmamızın geniş yelpazesi içinde bulabilirsiniz. Firmamız ölçü ve montaj işleminden sonra her türlü soruna karşı destek hizmetini sürdürmeye devam edecektir.

AMZ gölgelik fiyatları

AMZ gölgelik

Fakro Çatı Pencere Gölgeliği Tercihi Nasıl Olmalı?

Yıllar boyu güvenle kullanabileceğiniz fakro çatı penceresi gölgelik ürünleri başta ısı ve hava dengesini oluşturarak yaşam alanlarınızı sorunsuz olarak korur. Cam katmanları arasında kullanılan vakum sistemi sızmaları önlerken kullandığınız pencerelerin her zaman berrak bir görünümde kalmasını sağlar.

Fakro Çatı Pencere Gölgeliği Çeşitleri Nelerdir?

gölgelik nedir

gölgelik

Fakro Çatı Pencere Gölgeliği Ne Kadar?

  • Fakro çatı penceresi gölgeliği fiyatı ise kullanılan malzeme, pencere ölçülerine göre değişmekle birlikte çok uygun fiyatlı ürünler mevcuttur.

Bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın