jaluzisi

Fakro Çatı Pencere Jaluzisi

Modası geçmiş ve zaman içinde yıpranan pencerelere göre çok daha yararlı, yeni tasarım çatı pencere jaluzili ürünleri yaşam ve iş alanlarınızda çok daha konforlu bir ortamın yaratılmasında son derece etkili olacaktır. Günümüzün kaliteli çatı pencereleri genellikle aydınlatılması zor alanlarda ışıktan daha fazla yararlanabilmek adına doğru bir çözümdür. Tavan ve çatı çıkışlarına, duvarlara, balkon veya teras bölümlerine kolayca monte edilen çatı penceresi jaluzili modelleri enerji tasarrufu yapmanıza da katkı sağlamaktadır.

 Jaluzi fiyatları

Jaluzi

Fakro Çatı Pencere Jaluzisi Nasıl Olmalı?

Yeni anlayışla tasarlanan, teknolojik olarak daha fazla fonksiyona sahip fakro çatı pencereleri evlerimizde ve ofislerimizde daha emniyetli bir kullanım sağlayacaktır. Güvenliği ile dışarıdan açılması hayli zor pencereler yaşam alanlarınızda çevrenin olumsuz koşullarını yapınızdan uzak tutacaktır. Korunmalı ve vakumlu camlar dışarıdan içeriye yağış, rüzgar ve toz girişini engeller. Filtreli olarak hazırlanan iç yapısı sayesinde çatı pencereleri yaşam alanlarınızı etkili olarak havalandırmaya imkan sağlar. Eşyalarınızı korumak ve çatı bölümlerinde daha konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için yeni nesil havalandırma özellikli pencereleri tercih edebilirsiniz.

Fakro Çatı Pencere Jaluzisi Montajı

çatı pencereleri jaluzisi

çatı pencere jaluzisi

Fakro Çatı Pencere Jaluzisi Nasıl Kullanılır

  • Jaluzi aşırı ısınmaya karşı korur ve dekoratif bir unsur teşkil etmektedir. Yan alüminyum raylar odasında tam bir gölgeleme sağlamak ve aynı zamanda güneşi Kesmektedir. Motorlu çatı penceresine sonradan motora entegre edilebilir.

Fakro Çatı Pencere Jaluzisi Uygulaması

jaluzi model fiyatları

jaluzi modelleri

Bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın