Fakro Çatı Penceresi Eteklikleri

Eteklik çatı pencerelerin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktır. Eteklikler tüm fakro çatı pencerelerine uyumlu olarak üretilip tüm çatı kaplama malzemeleri ile entegre olabilmektedir. Hadveli çatı kaplamaları için EHN eteklik, shingle çatı kaplamaları için ESV eteklik modeli uygulanmaktadır. Bütün eteklikler standart olarak alimunyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daimi olarak korunur.

Fakro Çatı Penceresi Etekliği

Bütün eteklikler standart olarak alimünyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022

Kiremit çatı kombi pencere modülasyon şekilleri
Fakro_Eteklik_Kiremit_Cati_Kombine_Sistemleri

Fakro çatı penceresi ve shingle çatı; ESV shingle, eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm Fakro Çatı Pencerelerine uyumludur.

Fakro_Eteklik_Shingle_cati

Fakro çatı penceresi eteklikleri; Bütün eteklikler standart olarak alimünyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022

Shingle Çatı Kombi Pencere Modülasyon Şekilleri
Fakro_Eteklik_Kiremit_Cati_Kombine_Sistemleri

Fakro kombi çatı penceresi eteklikler;
Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Fakro çatı pencereleri yatay yada blok kombi şeklinde çatılara montajı yapılabilmekte ve tüm çatı kaplamaları ile entegre olabilmektedir.

6’lı çatı penceresi kombine yalıtım etekliği
Fakro_Eteklik_Yatay_buyuk_Kombine
Fakro_Eteklik_Yatay_Kombine
Fakro_Eteklik_Kombine_Blok

Çatı su yalıtım etekliği
Çatı Su yalıtım Etekliği

Bir cevap yazın