Fakro Çatı Penceresi Eteklikleri

Eteklik çatı pencerelerin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktır. Eteklikler tüm fakro çatı pencerelerine uyumlu olarak üretilip tüm çatı kaplama malzemeleri ile entegre olabilmektedir. Hadveli çatı kaplamaları için EHN eteklik, shingle çatı kaplamaları için ESV eteklik modeli uygulanmaktadır. Bütün eteklikler standart olarak alimunyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daimi olarak korunur.

Fakro Çatı Penceresi Etekliği

Bütün eteklikler standart olarak alüminyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022

Kiremit Çatı Kombi Pencere Modülasyon Şekilleri

Fakro_Eteklik_Kiremit_Cati_Kombine_Sistemleri

Fakro Çatı Penceresi Eteklikleri Nasıl Olmalı?

Fakro çatı penceresi ve çatı ESV shingle, eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm çatı pencerelerine uyumludur.

Fakro_Eteklik_Shingle_cati

Fakro çatı penceresi eteklikleri bütün eteklikler standart olarak alüminyumdan hazırlanır. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022

Shingle Çatı Kombi Pencere Modülasyon Şekilleri

Fakro_Eteklik_Kiremit_Cati_Kombine_Sistemleri

6 Katmanlı Çatı Penceresi Kombine Yalıtım Etekliği

Fakro_Eteklik_Yatay_buyuk_Kombine

Fakro_Eteklik_Yatay_Kombine

Fakro_Eteklik_Kombine_Blok

Çatı Su Yalıtım Etekliği

Çatı Su yalıtım Etekliği

Bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın