Fakro LMK Metal Merdiven

Fakro LMK Metal Merdiven; Fakro lmk modeli farklı çatı çerdiveni, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Güvenlik küpeşte merdiven parantez bağlı ve önemli kaza kullanıcının risk azalacak şekilde merdivenin kullanım kolaylığı sağlar.
Metal_cati_cikis_merdivenleri

1. Kasa : Merdiven durumda zemin ahşap ve kapağı ve kutu açma arasında iyi bir sızdırmazlık sağlayan çevre keçe ile fabrikada donatılmıştır. Tasarım çatı merdiven kolay kurulum, hem de fasya kurullarının bir hızlı kurulum sağlar.
2. Bağlantı Elemanları : Flep tesleskoik korkuluk kolay tutunma ve çıkış olanağı sağlar.
3. Mekanizma Açılışı : Açma mekanizması kolay açma ve kapama, hem de tüm zemin merdiven rahat kullanım sağlar. Ayrıca kapak tavan merdiven ek denge sağlar tam açılması, olarak görev tutulur neden olur. Yavaşça açarak kullanıcının güvenlik garantilidir .
4. Kapı Açılış : çatı merdiven LMK fabrika ahşap bir termo-yalıtımlı ambar kapağı ile donatılmıştır. Uygulanan ısı yalıtımı ısı kaybına karşı korur ve uygun sızdırmazlık sağlar. Kapalı durumda, bağlantı parçaları ve böylece iç ekipmanları ile merdiven altındaki uyumunu görünmüyorsa, kutuya monte edilir .
5. Kafa : tavan merdiven LMK üç bölümlü bir tasarım mevcuttur. Ambar kapağı ve kafa arasındaki büyük mesafe tavan merdiven rahat kullanım sağlar. Özel kafa tasarımı, yüksek belastbarkeitder merdiven sağlar .
6. Basamaklar : Delikli sırt kayma ve free performans sağlamak .
7. Alt Lastikler : Onlar güvenli kavrama ve zemin kaplama sağlar .

Fakro lmk metal çatı çıkış merdivenleri 200 kg gibi taşıma kapasitesi ile yüksek dayanılıklıkta üretilmektedir.
Metal_cati_cikis_merdiveni
FAKRO LWK AHŞAP ÇATI MERDİVENİ
FAKRO LMK METAL MERDİVEN
FAKRO LMK METAL MERDİVENler

Çatı merdivenleri konusunda daha fazla bilgi almak için https://www.fakrocatipencereleri.com/kategori/cati-merdivenleri sayfamı mutlaka inceleyiniz.

Bir Cevap Yazın