Fakro LmL Lux Metal Çatı Merdiveni

Fakro LML Metal Çatı Merdiveni ; Kullanımda en yüksek konforu sağlar ve aynı zamanda yükleme işlemi ve oda yüksekliği çatı merdiven uzunluğu düzenleme kolaylaştırmak için tasarlanmış bir metal merdiven, ile bölüm çatı merdiveni olduğunu. Profesyonel metal katlanır çatı çıkış merdivenidir. Teleskopik korkuluğu ile sizlere daha rahat çıkış yapmanızı sağlar. Perde betonlar için 35 cm genişliğinde kasaya sahip ve rahat inilebilsin diye kasaya ek olarak basamak ilave edilmiştir.
Fakro_Lml_Lux_Metal_Cati_Cikis_Merdiveni

Fakro LmL Lux Metal Çatı Merdiveni
1 KUTU : Alt merdiven durumda kapak ve kutu açma arasında iyi bir sızdırmazlık sağlayan döner Duch Tung, ile donatılmış ahşap ve fabrika yapılmıştır. Kutu yapımında ilave edildiği kapak şeritleri entegre edilmiştir, metalden yapılmış bir destek çerçevesi ile takviye edilmiştir. Önceden monte edilmiş montaj destekleri çatı merdivenleri kolay ve profesyonel kurulum sağlar.
2 PARÇALARI: Flep montaj kapağının patentli köşe kısmı toprak ve uzun bir merdivenin doğru çalışmasını karakterize ön Veformungen, korur sabitlenir.
3 MEKANİZMASI AÇILIŞ : Açma mekanizması kolay açma ve kapama, hem de tüm zemin merdiven rahat kullanım sağlar. Ayrıca kapak tavan merdiven ek denge sağlar tam açılması, olarak görev tutulur neden olur. Yavaşça açarak kullanıcının güvenlik garantilidir. Zemin katta merdiven merdiven kat veya açılmak için uygun Lux LML yerleşik bir küpeşte yardım mekanizması ile donatılmıştır.
4 KAPI AÇILIŞ: LML Lux tavan merdiven fabrika ahşap bir termo-yalıtımlı ambar kapağı ile donatılmıştır. Uygulanan ısı yalıtımı ısı kaybına karşı korur ve uygun sızdırmazlık sağlar. Kapalı durumda, bağlantı parçaları ve böylece iç ekipmanları ile merdiven altındaki uyumunu görünmüyorsa, kutuya monte edilir.
5 KAFA: LML LUX tavan merdiven üç bölümlü bir tasarım mevcuttur. Ambar kapağı ve kafa arasındaki büyük mesafe tavan merdiven rahat kullanım sağlar. Özel kafa tasarımı merdiven yüksek yük taşıma kapasitesi sağlar.
6 ADIMLAR: Basamaklar çıkıntılı bar üzerinde delikli bir kayma-free performans sağlar. Kullanım tam konfor için, ek bir adım sırt kadar kutuya Çatı katı için son adım merdiven mesafe kısaltmak için inşa edilmiştir.
7 Ayak Çıkarılabilir: Metre kırpma olmadan oda yüksekliği baş uzunluğu hızlı ve kolay uyum sağlar uzatılabilir .

fakro-lml-lux-metal-cati-merdivenleri

fakro-lml-lux-metal-cati-merdiveni

Fakro_Lml_Lux_Metal_Cati_Cikis_Merdivenleri

Teknik Özellikler:
Maksimum yükleme: 200 kg
Isı iletim katsayısı: 1,1 W / m 2 K
Yalıtım kalınlığı: 3 cm
Kapak kalınlığı: 3,6 cm

Fakro LmL Lux Metal Çatı Merdivenleri Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi için;
tel

Çatı merdiveni terimiyle alakalı daha fazla bilgiye ulaşmak için https://www.fakrocatipencereleri.com/kategori/cati-merdivenleri bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın