Katlanır Çatı Merdiveni

Katlanır Çatı Merdiveni ; Çatı arasına kolay ve güvenli erişim için kullanılan ve fazla yer kaplamayan portatif merdivenlerdir. Montajı son derece hızlıdır. Buda uygulama esnasında çevreye verilecek olan rahatsızlığı minimuma indirir. Katlanır özelliğinin yanı sıra çatı merdivenleri son derece sağlam ve uzun ömürlüdür.

fakrocaticikismerdiveni

Firmamız tarafından uygulanan ve ürün satışı yapılan merdivenlerin hepsinde 5 yıl uygulama 3 yıl ürün garantisi vardır. Çatı merdivenleri genellikle ahşap, metal, alüminyum veya çelikten üretilirler. En çok tercih edilen ahşap çatı merdivenidir. Daha ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için 0216 498 89 81 den bize ulaşabilirsiniz.

Katlanır Çatı Merdiveni

Betonarme yada konstrüksiyondan oluşan bir merdivenin uygulanamayacağı kadar dar alanlarda, son derece uygun mimari bir çözümdür. Merdiven kullanılmadığı zaman katlanır yapısı ve yay sistemi ile kapatıldığında mekanda merdivene ait hiçbir unsur gözükmemektedir. Kullanmak istediğinizde setin içerisinden çıkan uzanma çubuğu ile kolaylıkla açıp saniyelerle ifade edilebilen bir sürede merdiven modeli çatı katınıza çıkabilmeniz için hazır durumdadır. 150 kg. taşıma kapasitesine sahiptir. İçinden çıkan kurulum ve kullanma kılavuzu ile dilerseniz kendiniz yada basit bir yardım alacağınız bir yapı ustası ürünü yerine zorlanmadan monte edebilmektedir.

Bilgi ve sipariş için 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

Bir cevap yazın