fakro katlanır çatı merdiveni

Katlanır Çatı Merdiveni

Katlanır çatı merdivenleri çatı arasına kolay ve güvenli erişim için kullanılan ve fazla yer kaplamayan merdivenlere katlanır çatı merdiveni denir. Montajı son derece hızlıdır. Buda uygulama esnasında çevreye verilecek olan rahatsızlığı minimuma indirir. Katlanır özelliğinin yanı sıra çatı merdivenleri son derece sağlam ve uzun ömürlüdür.

katlanır çatı merdivenleri

katlanır çatı merdiveni

Katlanır Çatı Merdiveni Çeşitleri Nelerdir?

Firmamız tarafından uygulanan ve ürün satışı yapılan merdivenlerin hepsinde 5 yıl uygulama 3 yıl ürün garantisi vardır. Çatı merdivenleri genellikle ahşap, metal, alüminyum veya çelikten üretilirler. En çok tercih edilen ahşap çatı merdivenidir. Daha ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için 0216 498 89 81 den bize ulaşabilirsiniz.

ucuz katlanır çatı merdivenleri

ucuz katlanır çatı merdiveni

Teras Katına Katlanır Çatı Merdiveni Seçimi Nasıl Yapılır?

  • Betonarme yada konstrüksiyondan oluşan bir merdivenin uygulanamayacağı kadar dar alanlarda, son derece uygun mimari bir çözümdür. Merdiven kullanılmadığı zaman katlanır yapısı ve yay sistemi ile kapatıldığında mekanda merdivene ait hiçbir unsur gözükmemektedir. Kullanmak istediğinizde setin içerisinden çıkan uzanma çubuğu ile kolaylıkla açıp saniyelerle ifade edilebilen bir sürede merdiven modeli çatı katınıza çıkabilmeniz için hazır durumdadır. 150 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. İçinden çıkan kurulum ve kullanma kılavuzu ile dilerseniz kendiniz veya basit bir yardım alacağınız bir yapı ustası ürünü yerine zorlanmadan monte edebilmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. 0533 466 23 90

Aboutadmin

Burada yazılan çatı penceresi ve hangi çatı katına, hangi çatı penceresi tercihleri nasıl olmalı gibi yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bir cevap yazın