Katlanır Çatı Merdiveni

Katlanır Çatı Merdiveni: Çatı arasına kolay ve güvenli erişim için kullanılan ve fazla yer kaplamayan portatif merdivenlerdir. Montajı son derece hızlıdır. Buda uygulama esnasında çevreye verilecek olan rahatsızlığı minimuma indirir. Katlanır özelliğinin yanı sıra çatı merdivenleri son derece sağlam ve uzun ömürlüdür.

Katlanır Çatı Merdiven Görselleri;fakrocaticikismerdiveniFirmamız tarafından uygulanan ve ürün satışı yapılan merdivenlerin hepsinde 5 yıl uygulama 3 yıl ürün garantisi vardır. Çatı merdivenleri genellikle ahşap, metal, alüminyum veya çelikten üretilirler. En çok tercih edilen ahşap çatı merdivenidir. Daha ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için 0216 498 89 81 den bize ulaşabilirsiniz.Katlanır Çatı Çıkış Merdiveni

Katlanır Çatı Çıkış Merdivenim

Katlanır Çatı Çıkış Merdiveniniz

Katlanır Çatı Merdiveni

Betonarme yada konstrüksiyondan oluşan bir merdivenin uygulanamayacağı kadar dar alanlarda, son derece uygun mimari bir çözümdür. Merdiven kullanılmadığı zaman katlanır yapısı ve yay sistemi ile kapatıldığında mekanda merdivene ait hiçbir unsur gözükmemektedir. Kullanmak istediğinizde setin içerisinden çıkan uzanma çubuğu ile kolaylıkla açıp saniyelerle ifade edilebilen bir sürede merdiveniniz çatı katınıza çıkabilmeniz için hazır durumdadır. 150 kg. taşıma kapasitesine sahiptir.

İçinden çıkan kurulum ve kullanma kılavuzu ile dilerseniz kendiniz yada basit bir yardım alacağınız bir yapı ustası ürünü yerine zorlanmadan monte edebilmektedir.

Ahşap Çatı Merdivenlerinin 3 parçalı katlanır ahşap merdiveni bulunmaktadır.

Tavan montaj kasası ölçüleri:
– 60×110 cm.
– 60×120 cm.
– 70×120 cm.

Maksimum 280 cm. tavan yüksekliğinde kullanılabilir. Tavanda açacağınız boşluk kasa ölçüsünden 1’er cm. büyük olmalıdır.

Katlanır Çatı Çıkış Merdiveni Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 498 89 81 – 0533 466 23 90

Bir Cevap Yazın